Гостьова

 Якщо ви бажаєте отримати негайну відповідь телефонуйте 
(0352) 24 17 18, (0352) 24 17 69, (067) 350 18 62


Дякую за навчання.
Завжди мене трохи дратувала українська система отримання прав, яка передбачає обов'язкове проходження доволі тривалих курсів. Мені більше імпонує система деяких західних країн, де екзаменатора не хвилює, хто тебе вчив і як, здав екзамен - отримав права, не здав - іди вчись далі.
Проте навчання в цій школі суттєво змінило мою думку. Так, можна вчитись самостійно, але з подачі толкового викладача (Ростислав Станіславович - дякуєм) багато нюансів запам'ятовуються краще і швидше. Дуже добре, що викладач не лише пояснює правила, але й акцентує увагу на різних неоднозначностях в екзаменаційних тестах, а їх там вистачає.
Також дякую інструктору Володимиру (біла Славута) за спокій і витримку :). Ніколи до того не водив, можна сказати, вперше поїхав з інструктором в 36 років (ну не було в мене потреби в авто до того якось). Попри це, і навіть те, що екзамен в даі здавав на незнайомому мені авто - все пройшло гладко і з першої спроби.
Не скажу, що почуваюсь вже дійсно водієм, але практично відразу після отримання прав довелось сісти за кермо свого авто, і начебто проблем не виникає (тьфу-тьфу) :)
Щось таки навчили.
Ще раз вам щиро дякую!
Олег (група 143)
12:42 15.02.2016

Подяка інсруктору
Велика подяка Василю Євгеновичу!він все доступно і спокійно пояснює!і взагалі дуже хороша людина!
18:44 17.12.2014

Подяка
Щиро вдячні викладачу Ростиславу Станіславовичу за науку! Так доступно пояснює, ілюструє теорію прикладами, зокрема, дорожньою обстановкою самого Тернополя. Людина не просто викладає матеріал, і вже тим більше не читає нам його з книжки, а ВЧИТЬ, докладаючи усіх зусиль! Дякуємо Вам! Зичимо і надалі такого ж натхнення у Вашій нелегкій роботі, а ще здібних учнів!
група 46, 2014 рік
08:54 16.12.2014

Подяка
Петришин найкращий викладач! ВСА - найкраща автошкола! Здав сам, без взяток на права без проблем!
Вова
13:15 14.02.2014

Про викладання
Я теж у 2010 навчалася у ВСА, теж ВСЕ ЗДАЛА САМА (і в школі, і в МРЕО), хоч і лякали, ніби дівчат на їзді полюбе валять. Викладач - Ростислав Станіславович - усе детально пояснював, постійно ще додатково займався (до і після основного заняття, яке тривало до 3 год), наголошував, що ми самі все можемо здати, бо проходили і правила, і 2 версії тестів (Харків і Київ). Викладач настільки добре розтолковував нам нюанси правил, з якимись своїми схемами та мнемонічними правилами, що особисто я на всіх заняттях "контрольні" писала максимум з 2 помилками, і то в Київській версії, бо там купа питань некоректно сформульованих. ТАК ЩО ВИКЛАДАЧУ ВЕЛИКИЙ РЕСПЕКТ!!!
Стосовно їзди - деякі навики мала, тому після відпрацювання основних вправ на автодром вже не їздила. Інструктор, Роман Степанович, дуже приємна людина, спокійний, усе наперед пояснює, не кричить, а аналізує промахи. (Хоча не про всіх інструкторів в групі чула такі відгуки - швидше протилежні). От він мене дійсно навчив не боятися міських доріг (бо за містом я взагалі розслаблялася - десь після 6 заняття їхала впевнено!)!!!
Словом, мені ПОЩАСТИЛО і з викладачем, і з інструктором, за що їм дуууууже дякую!!!

... На жаль, після мене вчитися у цю ж школу пішло кілька моїх знайомих, які потрапили до різних викладачів та інструкторів, от і відгуки про школу я почула різні (навіть шкодували, що пішли за моєю порадою у ВСА)... Тому, записуючись на курси, цікавтеся, хто викладатиме!
SPASuka
17:27 04.02.2014

Велика шана вам дорогий наставнику
Низик Мирослав Григорович героїчна постать велике йому спасибі
Петро Костянтинович
18:55 12.12.2013

Подяка викладачам
Хочемо подякувати Володимиру Леонтієвичу Роману Степановичу за справді віддану і наполегливу працю, після ваших занять не соромно за кермо сідати))) ( група №36)
Ірина
18:17 01.12.2013

Подяка викладачам
Доброго дня! Хочу висловити подяку викладачу Оресту Зеновійовичу та інструктору Олександру Дмитровичу за теоретичні та практичні заняття, вони дійсно люблять свою справу та вміють передати всі навики професійного водіння.
Вікторія
14:05 05.10.2013

дякуємо
Щиро вдячні викладачу Наконечному Оресту Зіновійовичу за цікаві уроки і доступні пояснення правил дорожнього руху!
група 21
15:58 09.09.2013

Подяка інструктору
Велике спасибі іструктору Олександру Дмитровичу за добре проведені практичні заняття, які він спокійно, врівноважено та доступно проводив.
Петро
14:07 26.08.2013

сторінка 1 2 Наступна


Ви можете залишити нам своє повідомлення:

Заголовок:

Текст повідомлення:

Автор:

E-mail для отримання відповіді:

(введений Вами е-mail не буде відображатись в гостьовій)
Введіть 5 цифр, що зображені ліворуч: