Гостьова

 Якщо ви бажаєте отримати негайну відповідь телефонуйте 
(0352) 24 17 18, (0352) 24 17 69, (067) 350 18 62


)))))))))))))))))))))))))
категорія в
оля мацишин
09:59 18.11.2016

Подяка викладачам
Від щирого серця хочемо подякувати прекрасному викладачу Ростиславу Станіславовичу, який гарно і доступно навчив нас ПДР. Лекції були неймовірно цікавими і захоплюючими.
А також особлива подяка інструктору Самборському Роману Степановичу! Спокійний, врівноважений, просто і ефективно навчає водінню.
Оксана і Наталя
21:00 04.10.2016

дякую
автошкола супер викладачі грамотні і дуже цікаво навчають секретарка аня дуже приємна дівчина особо дякую інструкторові майбі за пітримку і дуже дякую галині орестівні за гарне поясненя правил дорожнйого руху і навчаня
шут
00:11 10.09.2016

Подяка інструктору та учням.
Хочу висловити велику подяку інструктору Василю Васольовичу Параїлу.(та учням які були з ним( незнаю прізвищ)).
Сьогодні вони мені дуже і дуже допомогли.У мене спустило колесо на якому я ще якийсь час їхала(((
Вони зупинились поміняли абсолютно безкоштовно.Побільше б таких людей у нашому світі.
Дай вам Бог здоровя.
Анонім
14:44 05.09.2016

Подяка викладачу Ростиславу Станіслааовичу
Дуже дякую чудовому викладачу за хорошу подачу матеріалу.завдяки якому легше вдалось оаолодіти матеріалом.здати на права.
Андріана
19:22 07.06.2016

Hello witam
understand Polish language may be English? I Polish. I wanted to do with you driving.
Remigiusz
18:08 27.04.2016

Звернення до майбутніх водіїв!
Навчання в автошколі проходив у 2008 році за категоріями "ВС". Хороший підхід до вивчення ПДР і практичного водіння. Екзамени здав самостійно з першого разу як в автошколі так і в ДАІ (теорію і практичне водіння). Шановні майбутні водії, які вчаться або думають вчитись на водія, віднесіться до навчання з особливою відповідальністю. Екзамени можна здати самостійно якщо постійно відвідувати заняття, читати правила самостійно і проходити білети вдома на своєму комп'ютері використовуючи диск. Знання правил дозволить вам неодноразово зберегти ваші гроші починаючи від здачі екзамену і закінчуючи сплатою штрафів за порушення правил через незнання. Не вірте в байки що за екзамен треба платити бо вас завалять. Екзамен проходить на комп'ютері і ніхто не може втручатися в систему хіба хтось замість вас здасть або підкаже вам, але нашкодити ніхто не може тому здати екзамен можна і треба самостійно.
Олег
15:55 28.03.2016

Навчання
Добрий день мене цікавить навчання на категорії А в мене вже є права В С .Що потрібно для навчання,який час навчання, скільки таке задоволення коштує,і який графік?
Віктор
10:50 27.03.2016

Дякую за навчання.
Завжди мене трохи дратувала українська система отримання прав, яка передбачає обов'язкове проходження доволі тривалих курсів. Мені більше імпонує система деяких західних країн, де екзаменатора не хвилює, хто тебе вчив і як, здав екзамен - отримав права, не здав - іди вчись далі.
Проте навчання в цій школі суттєво змінило мою думку. Так, можна вчитись самостійно, але з подачі толкового викладача (Ростислав Станіславович - дякуєм) багато нюансів запам'ятовуються краще і швидше. Дуже добре, що викладач не лише пояснює правила, але й акцентує увагу на різних неоднозначностях в екзаменаційних тестах, а їх там вистачає.
Також дякую інструктору Володимиру (біла Славута) за спокій і витримку :). Ніколи до того не водив, можна сказати, вперше поїхав з інструктором в 36 років (ну не було в мене потреби в авто до того якось). Попри це, і навіть те, що екзамен в даі здавав на незнайомому мені авто - все пройшло гладко і з першої спроби.
Не скажу, що почуваюсь вже дійсно водієм, але практично відразу після отримання прав довелось сісти за кермо свого авто, і начебто проблем не виникає (тьфу-тьфу) :)
Щось таки навчили.
Ще раз вам щиро дякую!
Олег (група 143)
12:42 15.02.2016

Подяка інсруктору
Велика подяка Василю Євгеновичу!він все доступно і спокійно пояснює!і взагалі дуже хороша людина!
18:44 17.12.2014

сторінка Попередня 1 2 3 4 Наступна


Ви можете залишити нам своє повідомлення:

Заголовок:

Текст повідомлення:

Автор:

E-mail для отримання відповіді:

(введений Вами е-mail не буде відображатись в гостьовій)
Введіть 5 цифр, що зображені ліворуч: